Senior Advisory Committee

Committee Members

            Term Appointment            Term Expiration 
Gene Sumner            11/10/2008            12/31/2017 
Joyce Galloway            02/25/2008            12/31/2017 
Barbara Lundin            02/26/2007            12/31/2016 
Doug Vaught (Chair)            08/11/2008            12/31/2017 
Cynthia "Tibby" Hollingsworth            02/25/2008            12/31/2017 
Chuck Lanham            07/13/2009            12/31/2017 
Councilmember Sam Colville            01/06/2014            End of Term