Hospital Authority (dba St. Marys Senior Authority)

Authority Members

            Term Appointment            Term Expiration 
Betty Roberts            04/23/2007            10/07/2017 
Wendy Steele            10/01/2012            10/14/2016 
Frank Frasca (Chair)            10/01/2001            10/07/2017 
Colby Stilson            06/09/2003            10/07/2017 
Gail Eaton            06/09/2003            10/07/2017 
Jay Lassiter *            03/03/2014            03/28/2016 
Skip Swain            10/20/2014            04/23/2019 
Frank Drane            04/23/2007            04/23/2019 
Chuck Lanham            05/29/2007            06/14/2019 
 
* Appointed to fill an unexpired term.