Convention & Visitors Bureau Authority

Authority Members

            Term Appointment            Term Expiration 
Jerome (Jerry) Lee            01/18/2011            01/31/2016 
Mary Neff            01/14/2008            01/31/2016 
Barbara Ryan            02/01/2010            01/31/2016 
Kevin Berry            01/23/2012            01/31/2018 
Sugar Yadav *            11/18/2013            01/31/2018 
Mardja Gray            01/14/2008            01/31/2018 
Councilmember Linda Williams            01/05/2015            End of Term 
Donna Asbell (Chair)           02/01/2010            01/31/2016 
Judy Lundin Thurner            02/01/2010            01/31/2016 
                         
* Appointed to fill unexpired term.