Board of Ethics

Board Members

            Term Appointment            Term Expiration 
Dick Russell            12/08/2008            12/31/2016 
Jim Wells            01/09/2011            12/31/2017 
David Schmitz            01/06/2014            12/31/2017 
Gull Weaver (Secretary)            12/08/2008            12/31/2016 
Doug Cooper            12/08/2008            12/31/2016 
Christopher Thurner            01/05/2015            12/31/2017 
William (Bill) Creed *            01/05/2015            12/31/2016 
John Myers            11/05/2012            01/05/2015 
                         
* Appointed to fill unexpired term.