Airport Authority

Authority Members

            Term Appointment            Term Expiration 
Howard H. Davis, III            01/11/2010            12/31/2017 
Artie Jones, Jr. *            01/06/2014            12/31/2015 
Jay Standford (Chair)            01/11/2010            12/31/2017 
Frank Frasca            12/10/2007            12/31/2015 
Richard Russell *            11/18/2013            12/31/2015 
Jeff Stanford (FBO)            Non-Authority Member  
             
* Appointed to fill unexpired term.